Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!
Юридична Консультація по правам потребителей

Юридична Консультація по правам споживача

Юридична консультація по правам споживача — це можливість змусити людей якісно виконувати свою роботу, поважати і цінувати своїх клієнтів, дорожити своєю репутацією як діловою, так і особистою.

Скільки разів бували випадки, коли Вам нагрубили в кабінетах чиновники, обважили в магазинах — і скільки разів ці випадки були розголошені? Чому ми повинні терпіти неякісне обслуговування і товари споживання за власні гроші, коли продавець неякісного продукту отримує надприбутки ціною здоров'я своїх клієнтів?

Багатьом здається, що не варто зв'язуватися з недоброякісними постачальниками послуг і товарів, що скарги ні до чого не призведуть. Це не так! Адже якщо сама людина себе не поважає і дозволяє це робити іншим, то до неї так і будуть ставитися надалі. Якщо ми прощаємо, на перший погляд, незначні похибки продавців, виробників і т.д., то ці похибки незабаром стануть величезними ... і будемо жити в такому суспільстві вічно, скаржитися буде вже нікому.

У знаннях — сила! Все, про що дізнається широка громадськість, буде виправлено, оскільки ніхто при здоровому глузді не буде використовувати завідомо неякісні речі за повну їх вартість. Скаржитися треба, питання — куди і кому?

Консультація юриста по правам споживача допоможе Вам визначити чи справедливі ваші скарги, і куди податися, щоб все виправити, підкаже, чи можна довести справу до суду, чи все ж варто обмежитися письмовими претензіями. У свою чергу, виробникам товарів і послуг юристи допоможуть захиститися від шахраїв, які спекулюють на якості товару з метою особистої наживи. Наша юридична консультація онлайн безкоштовна, надається вона на особистий розсуд учасниками нашого сайту у зручний для них час.

Якщо ж Ви хочете терміново отримати відповідь на своє питання і залишити подробиці справи між Вами і юристом, саме для Вас існує платна консультація юриста (по телефону або при особистій зустрічі, як Вам буде зручно) — тут Ви отримаєте всі відповіді дуже швидко і без зайвого розголошення подробиць справи!


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы