Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Последним звонком!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!
Юридична Консультація по правам потребителей

Юридична Консультація по правам споживача

Юридична консультація по правам споживача — це можливість змусити людей якісно виконувати свою роботу, поважати і цінувати своїх клієнтів, дорожити своєю репутацією як діловою, так і особистою.

Скільки разів бували випадки, коли Вам нагрубили в кабінетах чиновники, обважили в магазинах — і скільки разів ці випадки були розголошені? Чому ми повинні терпіти неякісне обслуговування і товари споживання за власні гроші, коли продавець неякісного продукту отримує надприбутки ціною здоров'я своїх клієнтів?

Багатьом здається, що не варто зв'язуватися з недоброякісними постачальниками послуг і товарів, що скарги ні до чого не призведуть. Це не так! Адже якщо сама людина себе не поважає і дозволяє це робити іншим, то до неї так і будуть ставитися надалі. Якщо ми прощаємо, на перший погляд, незначні похибки продавців, виробників і т.д., то ці похибки незабаром стануть величезними ... і будемо жити в такому суспільстві вічно, скаржитися буде вже нікому.

У знаннях — сила! Все, про що дізнається широка громадськість, буде виправлено, оскільки ніхто при здоровому глузді не буде використовувати завідомо неякісні речі за повну їх вартість. Скаржитися треба, питання — куди і кому?

Консультація юриста по правам споживача допоможе Вам визначити чи справедливі ваші скарги, і куди податися, щоб все виправити, підкаже, чи можна довести справу до суду, чи все ж варто обмежитися письмовими претензіями. У свою чергу, виробникам товарів і послуг юристи допоможуть захиститися від шахраїв, які спекулюють на якості товару з метою особистої наживи. Наша юридична консультація онлайн безкоштовна, надається вона на особистий розсуд учасниками нашого сайту у зручний для них час.

Якщо ж Ви хочете терміново отримати відповідь на своє питання і залишити подробиці справи між Вами і юристом, саме для Вас існує платна консультація юриста (по телефону або при особистій зустрічі, як Вам буде зручно) — тут Ви отримаєте всі відповіді дуже швидко і без зайвого розголошення подробиць справи!


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}