Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Розлучення в Україні: як розділити спільне майно?

1
00:51, 29.09.2024
Розлучення в Україні: як розділити спільне майно?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я звертаюся до вас з питанням щодо розлучення з чоловіком. Під час шлюбу ми придбали кілька нерухомостей, автомобіль та інші цінності. Яким чином розділити спільне майно під час розлучення відповідно до законодавства України? Які права та обов'язки мені, як дружині, надає закон? Чи існують які-небудь виключення чи особливості, на які варто звернути увагу? Буду вдячна за вашу консультацію та рекомендації щодо подальших дій.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:10, 29.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

При розлученні в Україні розподіл спільного майна подружжя регулюється Сімейним кодексом України. Згідно з частиною 1 статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю незалежно від того, на чиє ім'я воно було придбане або ким із подружжя внесені грошові кошти.

Відповідно до статті 70 Сімейного кодексу, при розподілі спільного майна частки подружжя є рівними, якщо інше не буде встановлено судом або домовленістю між подружжям. Однак, суд може відступити від принципу рівності часток, якщо один із подружжя не дбав про матеріальне забезпечення сім'ї або витрачав спільне майно на власні інтереси.

Згідно з частиною 2 статті 57 Сімейного кодексу, особистою приватною власністю є майно, набуте до шлюбу, майно, отримане в дарунок або в спадщину, а також речі індивідуального користування, за винятком коштовностей та предметів розкоші.

Особливу увагу варто звернути на можливість укладення шлюбного договору, який може регулювати майнові відносини і порядок розподілу майна в разі розірвання шлюбу. Відповідно до статей 93-103 Сімейного кодексу, шлюбний договір може містити положення, що змінюють загальні правила розподілу майна.

Важливо також враховувати, що відповідно до статті 69 Сімейного кодексу, ви маєте право вимагати поділ спільного майна в судовому порядку, якщо ви не можете досягти згоди з чоловіком.

Виключення можуть стосуватися особистих речей, подарунків, спадщини або майна, набутого за особисті кошти, що не належать до спільного майна.

Рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста для консультації та допомоги в складанні заяви до суду, якщо домовленість з чоловіком не буде досягнута.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы