Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Шукаю адвоката в Конотопі: Як захистити свої права як батька під час розлучення?

1
01:17, 30.09.2024
Шукаю адвоката в Конотопі: Як захистити свої права як батька під час розлучення?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Під час процесу розлучення з дружиною, як батьківська сторона, мене турбують питання щодо визначення моїх батьківських прав щодо спільних дітей. Як забезпечити мою участь у прийнятті рішень про дітей та забезпечити їхнє благополуччя після розлучення? Які юридичні кроки я можу підприйняти для захисту своїх прав як батька та забезпечення стабільності для дітей у цій ситуації? Чи є які-небудь специфічні правові нюанси, які мені варто врахувати у такій ситуації в Україні? Я шукаю конкретні поради від досвідченого адвоката з Конотопа, який спеціалізується на сімейному праві та захисті прав дітей.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:14, 30.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У процесі розлучення захист ваших батьківських прав щодо спільних дітей є важливим аспектом, який регулюється сімейним законодавством України. Основними нормативно-правовими актами, що регулюють ці питання, є Сімейний кодекс України та Цивільний процесуальний кодекс України.

1. **Спільне батьківство**: Сімейний кодекс України передбачає, що обоє батьків мають рівні права та обов'язки щодо дітей, незалежно від того, чи перебувають вони у шлюбі (ст. 141 СК України). Це означає, що ви маєте право брати участь у прийнятті важливих рішень у житті дитини, таких як вибір навчального закладу, лікування тощо.

2. **Усиновлення рішення про місце проживання дітей**: Якщо згоди щодо місця проживання дітей досягти не вдається, ви можете звернутися до суду з позовом про визначення місця проживання дитини (ст. 161 СК України). Суд, приймаючи рішення, врахує інтереси дитини, її прив'язаність до кожного з батьків, умови, які кожен з вас може забезпечити.

3. **Порядок участі у вихованні**: Якщо діти залишаються проживати з матір'ю, ви маєте право звернутися до суду з позовом про встановлення порядку участі у вихованні дітей (ст. 159 СК України). Суд визначить час і умови ваших зустрічей з дітьми.

4. **Аліментні обов'язки**: При розлученні вам також слід звернути увагу на питання аліментів, які є обов'язковими для обох батьків (ст. 180 СК України). Ви можете домовитися про розмір та порядок сплати аліментів або звернутися до суду для його визначення.

5. **Медіація**: В Україні набирає популярність медіація як метод вирішення сімейних спорів. Це може бути ефективним способом досягнення згоди з колишньою дружиною без судового втручання.

Щодо специфічних правових нюансів у Конотопі, рекомендую звернутися до місцевого адвоката, який спеціалізується на сімейному праві. Вибір досвідченого фахівця допоможе вам скласти чітку стратегію захисту прав та інтересів ваших дітей. Переконайтеся, що адвокат добре знає місцеву судову практику, що може бути важливим фактором у вирішенні вашої справи.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы