Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємне право: як отримати спадщину від далекого родича?

1
12:48, 27.09.2024
Спадкоємне право: як отримати спадщину від далекого родича?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мій далекий родич помер, і я дізнався, що я є його спадкоємцем. Однак, відкриваючи запечатане завіщання, я виявив, що мене взагалі не згадують у ньому. Які є мої права на спадщину в цьому випадку? Чи можу я вимагати свою частку у спадщині згідно з законом? Яка процедура потрібна для вирішення цієї ситуації та які документи мені потрібно буде зібрати?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:12, 27.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли заповіт не згадує вас як спадкоємця, ви можете розглянути кілька варіантів правових дій залежно від обставин.

1. **Спадкування за законом**: Якщо ви не згадані в заповіті, але маєте право на спадщину за законом, ви можете претендувати на таку спадщину. Згідно з Цивільним кодексом України, якщо заповіт не охоплює всю спадщину або якщо він визнаний недійсним, спадкоємці за законом мають право на спадкування (статті 1258-1267 ЦК України).

2. **Обов'язкова частка**: Якщо ви є особою, яка має право на обов'язкову частку в спадщині (наприклад, неповнолітні або непрацездатні діти, непрацездатний вдовець або вдова, непрацездатні батьки померлого), ви можете претендувати на обов'язкову частку незалежно від змісту заповіту (стаття 1241 ЦК України).

3. **Оскарження заповіту**: Якщо існують підстави вважати, що заповіт був складений з порушеннями (наприклад, під тиском, у недієздатному стані тощо), ви можете оскаржити його в суді. Для цього необхідно зібрати докази порушень, такі як медичні довідки або свідчення свідків.

Процедура дій для вирішення ситуації:

- **Звернення до нотаріуса**: Першим кроком є звернення до нотаріуса, який веде спадкову справу, для отримання інформації про спадщину та можливість претендувати на неї за законом.

- **Збір документів**: Вам знадобляться документи, що підтверджують родинний зв'язок з померлим, свідоцтво про смерть, а також документи, що підтверджують ваше право на обов'язкову частку (якщо це ваш випадок).

- **Судове оскарження**: Якщо ви вирішили оскаржити заповіт, вам знадобляться докази, які підтверджують підстави для оскарження, та судовий позов.

Рекомендується звернутися за консультацією до адвоката, який спеціалізується на спадковому праві, щоб оцінити ваші шанси та розробити стратегію дій.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы