Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємність нерухомості: як вирішити спір з братом?

1
21:06, 14.10.2024
Спадкоємність нерухомості: як вирішити спір з братом?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мій брат та я успадкували нерухомість після батьків, але виникла суперечка між нами щодо поділу майна. Він вимагає більшу частку, ніж мені здається справедливим. Які юридичні кроки мені потрібно підприйняти для вирішення цього конфлікту? Чи є можливість поділити нерухомість порівну, якщо ми не можемо досягти згоди? Які права та обов'язки у нас як спадкоємців у цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:04, 14.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У випадку, коли виникає суперечка щодо поділу успадкованої нерухомості, важливо діяти згідно з нормами чинного законодавства України. Спочатку рекомендується спробувати вирішити питання мирним шляхом, наприклад, за допомогою медіації, що дозволить зберегти родинні відносини та уникнути судових витрат.

Якщо досягти згоди не вдається, можна звернутися до суду для вирішення спору. Відповідно до статті 1267 Цивільного кодексу України, спадкоємці мають право на частки у спадщині, які, за відсутності заповіту, є рівними. Це означає, що, якщо інше не передбачено заповітом, нерухомість має бути поділена між вами порівну.

Законодавство України також передбачає, що спадкоємці можуть укласти спадковий договір (стаття 1302 Цивільного кодексу України), в якому можна визначити умови поділу майна, якщо це вас влаштує. Якщо жоден з цих шляхів не дає результату, ви можете подати позов до суду про визнання права власності на частку в спадщині.

У разі звернення до суду, необхідно підготувати та подати позовну заяву. В заяві слід викласти обставини справи, докази ваших вимог та посилання на відповідні норми законодавства. Суд, розглянувши справу, може прийняти рішення про розподіл майна між спадкоємцями у рівних частках або в іншій пропорції, якщо це буде обґрунтовано.

Важливо пам'ятати, що ви маєте право на захист своїх інтересів як спадкоємець і можете звернутися за юридичною консультацією до адвоката, який допоможе скласти необхідні документи та представити ваші інтереси в суді.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы