Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Як захистити свої права на житло під час окупації та конфлікту?

1
22:28, 29.09.2024
Як захистити свої права на житло під час окупації та конфлікту?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Знаходжучись у складній ситуації під час окупації та конфлікту в Краматорську, як громадянин України маю обмежені можливості захистити свої права на житло. Чи є законними вимоги окупаційної влади щодо виселення або конфіскації мого житла? Які кроки я можу підприйняти для забезпечення безпеки мого майна та прав на проживання в умовах конфлікту? Чи існують юридичні можливості для отримання компенсації в разі порушення моїх прав на житло під час окупації? Які юридичні канали можна використати для отримання необхідної допомоги та консультацій у подібній ситуації в Краматорську? Шукаю адвоката або юриста, який спеціалізується на захисті прав громадян в умовах конфлікту та окупації, для отримання вичерпних відповідей на ці питання та підтримки у вирішенні проблеми.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:24, 29.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У контексті окупації та збройного конфлікту на території України, в тому числі у місті Краматорськ, законодавство України та міжнародні норми чітко визначають захист прав громадян, зокрема права на житло.

По-перше, відповідно до ст. 41 Конституції України, ніхто не може бути протиправно позбавлений свого житла. Також стаття 47 Конституції гарантує кожному право на житло. Будь-які дії, спрямовані на виселення чи конфіскацію житла, які проводяться без законних підстав та відповідного рішення суду, є незаконними.

По-друге, за міжнародним гуманітарним правом, зокрема відповідно до IV Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, окупаційна влада зобов'язана поважати права цивільних осіб, включаючи їхнє право на житло. Примусове виселення або конфіскація без законних підстав є порушенням цих норм.

Щодо захисту прав на житло, рекомендується:
1. Звернутися до органів державної влади України, зокрема до місцевих адміністрацій та правоохоронних органів, для фіксації фактів порушення прав.
2. Звернутися до міжнародних організацій, таких як Управління Верховного комісара ООН з прав людини, для отримання підтримки та фіксації порушень.
3. У разі можливості, звернутися до суду з позовом про захист прав власності.

Відносно компенсації, закон України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" передбачає можливість отримання допомоги та компенсації для осіб, які постраждали внаслідок збройного конфлікту. Це може включати як матеріальну допомогу, так і інші форми підтримки.

Щоб отримати юридичну допомогу та консультації, можна звернутися до таких організацій:
- Центр надання безоплатної вторинної правової допомоги, що надає консультації та правову допомогу.
- Громадські організації, що спеціалізуються на захисті прав людини в умовах конфлікту, такі як "Українська Гельсінська спілка з прав людини".
- Адвокати та юристи, які мають досвід у захисті прав громадян під час конфліктів та окупації.

Звернення до компетентних юристів з відповідним досвідом є важливим кроком для захисту ваших прав та отримання професійної підтримки.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы