Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Касовий збір на автовокзалах

1
08:44, 07.11.2013
Касовий збір на автовокзалах
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я стояв на Калинівському автовокзалі і збирався їхати у Вінницю, підїхала маршрутка на Вінницю, частина пасажирів зайшла одразу, частину пасажирів не впустила в маршрутку працівниця автовокзалу доки вони не пред'являть квитки, дехто пред'явив квитки, дехно пішов їх купувати. Касовий збір на квитки становить одну гривню, при цьому місце на квитку вказане - вільно, тобто я стояв, так як місць вільних не було. Водій це все бачив, але мовчав, я так розумію він зацікавлений у хороших відносинай з автовокзалом як організацією. Серед тих пасажирів що зайшли одразу не у всіх були квитки і вони розраховувулись з водієм (7 грн), я за квиток заплатив 8 грн. Людина що зупитяє маршрутку (яка в даному випадку виконує функції міжміського автобуса) платить лише за ту відстань яку проїхали, і не платить касовий збір. Мої питання: 1) чи правомірні дії працівниці автовокзалу, якщо так то на основі яких законів і постанов?; 2) чи маю я право їхати заплативши лише водію (якщо так то на основі яих законів і підзаконних актів)?; 3) чи маю я право силою посунути в сторону працівницю автовокзалу, мотивуючи це своїми правами на недоторканість особи, і захистом своїх законних інтересів, та як протидію її явно незаконним діям (які закони і підзаконні акти дозволяють мені це зробити)?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
09:06, 07.11.2013
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

1) Дії працівниці автовокзалу щодо вимоги пред'явлення квитка є правомірними. Відповідно до статті 910 Цивільного кодексу України, перевезення пасажирів здійснюється на підставі договору перевезення, який підтверджується квитком. Крім того, Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 176 від 18 лютого 1997 року, передбачають, що посадка пасажирів у транспортний засіб на автовокзалах здійснюється за наявності квитка.

2) Придбання квитка на автовокзалі є обов'язковою умовою для посадки в міжміський транспортний засіб. Відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт", пасажир має право на проїзд лише за наявності проїзного документа (квитка). Сплата водію без оформлення квитка є порушенням цих правил і може бути розцінена як нелегальне перевезення.

3) Використання фізичної сили до працівника автовокзалу є незаконним. Відповідно до статті 19 Конституції України, громадяни зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені законами України. Використання сили може кваліфікуватися як правопорушення за статтею 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження) або іншими статтями залежно від наслідків. Якщо ви вважаєте дії працівниці автовокзалу незаконними, слід звертатися до адміністрації автовокзалу або до правоохоронних органів для розгляду ситуації в межах правового поля.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы