Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Нерухомість в спадщині: чи можливо поділити майно без спадкоємців в Україні?

1
22:29, 14.10.2024
Нерухомість в спадщині: чи можливо поділити майно без спадкоємців в Україні?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, чоловік з Благовещенського, щойно дізнався, що у мене немає живих спадкоємців. У спадщині залишилася нерухомість, яку я хочу поділити або продати. Чи існує можливість розпорядитися майном без наявності спадкоємців в Україні? Які юридичні кроки мені необхідно підтримати для вирішення цієї ситуації? Потрібен адвокат, який спеціалізується на спадкових питаннях та нерухомості, здатний надати мені консультацію та допомогу в цій справі.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:41, 14.10.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

В Україні, розпорядження майном у разі відсутності спадкоємців можливе через складання заповіту. Згідно з Цивільним кодексом України (ЦКУ), заповідач має право розпоряджатися своїм майном шляхом складання заповіту (ст. 1233 ЦКУ). Заповіт може бути складений на будь-яких осіб, у тому числі юридичних, а також на державу чи територіальну громаду.

Якщо ви бажаєте поділити або продати нерухомість, ви маєте кілька варіантів:

1. **Складання заповіту**: Ви можете призначити спадкоємців на власний розсуд, у тому числі осіб, які не є вашими родичами. Заповіт має бути нотаріально посвідчений (ст. 1247 ЦКУ).

2. **Продаж майна**: Якщо ви хочете продати нерухомість за життя, це можливо без жодних обмежень. Необхідно укласти договір купівлі-продажу, який теж має бути нотаріально посвідчений (ст. 657 ЦКУ).

3. **Дарування**: Ви можете також передати нерухомість у подарунок будь-якій особі. Для цього укладається договір дарування, який також підлягає нотаріальному посвідченню (ст. 719 ЦКУ).

Для реалізації будь-якого з цих кроків вам дійсно може знадобитися допомога адвоката, який спеціалізується на спадкових питаннях та нерухомості. Він допоможе вам підготувати необхідні документи, забезпечити їх юридичну чистоту та відповідність законодавству.

Рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста чи адвоката для отримання професійної консультації та супроводу. Ви можете шукати спеціалістів, використовуючи реєстри адвокатів України або звернувшись до місцевої колегії адвокатів.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы