Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Права робітниці: відшкодування за несвоєчасну виплату зарплати

1
21:59, 14.10.2024
Права робітниці: відшкодування за несвоєчасну виплату зарплати
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як жінка, працюю на підприємстві, де регулярно стикаюся з проблемою несвоєчасної виплати зарплати. Останнім часом ситуація стала критичною, і я втратила можливість вчасно сплатити рахунки та забезпечити себе та свою сім'ю. Чи є у мене право на відшкодування за такі порушення з боку роботодавця? Які кроки мені потрібно підприйняти щоб захистити свої права в цій ситуації? Які законні шляхи вирішення такої проблеми існують в Україні?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:49, 14.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні трудові відносини регулюються Кодексом законів про працю України (КЗпП), який передбачає права працівників у випадку несвоєчасної виплати заробітної плати. Згідно з статтею 115 КЗпП, заробітна плата повинна виплачуватися регулярно у терміни, визначені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць.

У разі порушення цих норм, працівник має право на кілька дій:

1. **Письмове звернення до роботодавця**: Спочатку слід звернутися письмово до роботодавця з вимогою виплатити заборгованість із заробітної плати. Це може бути офіційна претензія або заява.

2. **Звернення до Державної служби України з питань праці**: Якщо роботодавець не реагує на ваше звернення, ви маєте право подати скаргу до Держпраці, яка здійснює нагляд за дотриманням трудового законодавства.

3. **Стягнення компенсації за затримку виплати зарплати**: Згідно з статтею 34 Закону України "Про оплату праці", у разі затримки виплати заробітної плати, роботодавець зобов’язаний нарахувати та виплатити компенсацію за кожний день затримки у розмірі не нижче облікової ставки Національного банку України.

4. **Звернення до суду**: Ви можете подати позов до суду про стягнення заборгованості із заробітної плати та компенсації за затримку. Відповідно до статті 233 КЗпП, працівник має право звернутися до суду без обмеження строку давності у випадках, якщо спір стосується виплати заробітної плати.

5. **Звернення до профспілки**: Якщо ви є членом профспілки, можна звернутися до неї за допомогою у вирішенні конфлікту з роботодавцем.

Крім того, слід пам'ятати про можливість залучення адвоката або юриста, який допоможе ефективно захистити ваші права та інтереси у цій ситуації. Таким чином, ви маєте законні підстави для захисту своїх прав у випадку несвоєчасної виплати заробітної плати та можете скористатися зазначеними механізмами для вирішення проблеми.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы