Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Права співвласника в житловому кооперативі

1
23:07, 04.10.2024
Права співвласника в житловому кооперативі
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, Віка Сергеєвна, є співвласницею квартири у житловому кооперативі. Однак виникла ситуація, коли інші співвласники почали приймати рішення без моєї згоди, не дотримуючись моїх прав. Які юридичні механізми захисту моїх прав я можу використати? Чи можу я відмовитися від участі у рішеннях спільноти? Які кроки мені слід підтримати в цій ситуації згідно чинного законодавства України?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:36, 04.10.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідно до законодавства України, у випадках, коли мова йде про спільну власність, права всіх співвласників повинні бути враховані. Згідно зі статтею 369 Цивільного кодексу України, володіння, користування та розпорядження майном, що є у спільній частковій власності, здійснюється за згодою всіх співвласників, а у разі недосягнення згоди - у порядку, встановленому судом.

Як співвласниця, ви маєте право брати участь в управлінні спільним майном та повинні бути залучені до прийняття рішень, які стосуються вашої квартири. Якщо інші співвласники ухвалюють рішення без вашої згоди, це може порушувати ваші права.

Ви можете скористатися наступними юридичними механізмами захисту ваших прав:

1. **Вимога дотримання процедури прийняття рішень**: Направте офіційний запит іншим співвласникам або правлінню кооперативу з вимогою дотримання процедури прийняття рішень з урахуванням вашої згоди.

2. **Медіація або переговори**: Спробуйте вирішити конфлікт шляхом переговорів або за допомогою медіатора, що може допомогти знайти компромісне рішення.

3. **Судовий захист**: Якщо мирні способи не дають результату, ви можете звернутися до суду з позовом про визнання недійсними рішень, прийнятих без вашої участі, або про захист ваших прав як співвласниці (стаття 391 Цивільного кодексу України).

4. **Відмова від участі у прийнятті рішень**: Відповідно до статті 369 Цивільного кодексу України, ви можете відмовитися від участі у прийнятті конкретних рішень, якщо вони не впливають на ваші права та інтереси. Проте, якщо рішення безпосередньо стосуються вашого майна або прав, відмова не є доцільною.

Вам слід документально зафіксувати всі обставини конфлікту та дії інших співвласників. У разі подальших юридичних дій ці документи можуть бути важливими доказами. У разі потреби, доцільно звернутися за консультацією до кваліфікованого юриста, який спеціалізується на питаннях нерухомості та спільної власності.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы