Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкові питання при реєстрації права власності на земельну ділянку в Косонах

1
11:39, 06.10.2024
Спадкові питання при реєстрації права власності на земельну ділянку в Косонах
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як мешканець села Косоні, успадкую земельну ділянку після батьків. Однак при реєстрації права власності виникли певні труднощі через відсутність документів від попередніх власників. Яким чином можу вирішити цю проблему та отримати необхідні дозволи для реєстрації права власності на земельну ділянку в Косонах? Які кроки мені потрібно підтримати для вирішення цього питання згідно з чинним законодавством України? Я шукаю консультацію від юриста з Косонь з досвідом у роботі з спадковими питаннями та реєстрацією прав власності на земельні ділянки.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
12:11, 06.10.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У випадку виникнення труднощів з реєстрацією права власності на земельну ділянку через відсутність документів від попередніх власників, слід виконати кілька кроків, які допоможуть вирішити цю проблему згідно з чинним законодавством України.

1. **Звернення до нотаріуса**: Перший крок - звернення до державного або приватного нотаріуса для відкриття спадкової справи. Нотаріус допоможе встановити наявність спадкового права та розпочати процедуру оформлення спадщини (Цивільний кодекс України, ст. 1224).

2. **Збір та відновлення документів**: Якщо документи на ділянку втрачені, можливо звернутися до архівних установ або до державного кадастру для отримання копій або витягів з наявних реєстрів (Закон України "Про державний земельний кадастр").

3. **Звернення до суду**: У випадку відсутності документів, які підтверджують право власності попередніх власників, можливо звернутися до суду з позовом про визнання права власності на підставі спадкування (Цивільний процесуальний кодекс України, ст. 293).

4. **Реєстрація права власності**: Після отримання всіх необхідних документів та/або рішення суду, слід звернутися до Центру надання адміністративних послуг або до відділу Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру для реєстрації права власності на земельну ділянку (Закон України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень").

5. **Консультація з юристом**: Для більш ефективного вирішення питання, рекомендується проконсультуватися з юристом, який спеціалізується на спадкових справах та земельних питаннях. Юрист з досвідом роботи у вашому регіоні зможе надати додаткові рекомендації та супровід у процесі оформлення документів.

Дотримання цих кроків допоможе врегулювати питання реєстрації права власності на земельну ділянку згідно з чинним законодавством України.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы