Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкові права у Новограді-Волинському: що робити після смерті близької особи?

1
22:23, 27.09.2024
Спадкові права у Новограді-Волинському: що робити після смерті близької особи?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як чоловік, стикнувся з ситуацією, коли моя близька родичка померла у Новограді-Волинському, і я не знаю, які кроки потрібно підприйняти щодо спадку. Я хотів би звернутися до адвоката або юриста з Новограда-Волинського для консультації з питань спадкових прав. Які документи мені потрібно зібрати і які процедури треба пройти для успадкування майна? Які права та обов'язки мають спадкоємці в Україні? Які терміни діють у цьому випадку? Буду вдячний за вичерпну консультацію з цього питання.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:15, 27.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У разі смерті близької родички і наявності спадкового майна, першим кроком є вступ у спадщину. В Україні питання спадщини регулюються Цивільним кодексом України (ЦКУ).

1. **Збір документів**:
- Свідоцтво про смерть родички.
- Документи, що підтверджують родинні стосунки (наприклад, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб).
- Документи на майно, що входить до складу спадщини (договір купівлі-продажу, свідоцтво про право власності, технічні паспорти тощо).

2. **Процедура прийняття спадщини**:
- Згідно зі статтею 1269 ЦКУ, спадкоємець повинен подати заяву про прийняття спадщини до нотаріуса за місцем відкриття спадщини (місце останнього проживання спадкодавця) протягом шести місяців з дня відкриття спадщини.
- Якщо цей термін пропущено, спадкоємець може звернутися до суду з проханням про його поновлення за наявності поважних причин.

3. **Права та обов'язки спадкоємців**:
- Спадкоємці мають право прийняти спадщину або відмовитися від неї.
- Згідно зі статтею 1218 ЦКУ, до складу спадщини входять права та обов'язки спадкодавця, які не припинилися внаслідок його смерті.
- Спадкоємець також приймає на себе борги спадкодавця, якщо вони є.

4. **Отримання свідоцтва про право на спадщину**:
- Після прийняття спадщини нотаріус видає свідоцтво про право на спадщину, яке є підставою для переоформлення майна на спадкоємця.

Рекомендується звернутися до адвоката або юриста, який спеціалізується на спадковому праві, для отримання детальної консультації та допомоги у підготовці документів. Це може бути корисно для уникнення помилок, що можуть ускладнити процес успадкування.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


gjlrk.xtybt cdtnf
14:13, 02.11.2015

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы