Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

????Як захистити свої права в справі про незаконне звільнення?

1
15:17, 13.10.2024
????Як захистити свої права в справі про незаконне звільнення?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
????Я, чоловік з Кривого Рогу, був недавно звільнений з роботи після того, як висловив свою незгоду з порушенням законів у компанії. Я впевнений, що моє звільнення було незаконним і порушувало мої трудові права. Я шукаю адвоката, який допоможе мені захистити свої інтереси, скласти скаргу до відповідних органів і відстояти своє право на справедливе рішення в цій ситуації. Я потребую юридичної допомоги, щоб відновити свої права та отримати компенсацію за незаконне звільнення. Буду вдячний за консультацію та підтримку в цьому складному життєвому випробуванні.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:17, 13.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Звільнення з роботи є серйозним питанням, яке потребує детального аналізу обставин і відповідного правового реагування. Відповідно до Кодексу законів про працю України, звільнення працівника може бути здійснено лише з підстав, передбачених чинним законодавством (стаття 40 КЗпП України). Якщо ви вважаєте, що ваше звільнення було незаконним, є кілька кроків, які можна вжити для захисту своїх прав.

По-перше, важливо оцінити, чи дотримано процедуру звільнення, передбачену законодавством. Наприклад, роботодавець зобов'язаний дотримуватися процедури, передбаченої статтею 43 КЗпП України, якщо звільнення відбувається з ініціативи роботодавця.

По-друге, якщо ви вважаєте, що звільнення є неправомірним, ви маєте право звернутися до суду з позовом про поновлення на роботі та виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу (стаття 235 КЗпП України). Також можливо подати скаргу до Державної служби України з питань праці для проведення перевірки щодо дотримання роботодавцем трудового законодавства.

Крім того, якщо ваше звільнення пов’язане із дискримінацією або переслідуванням за висловлювання неправомірних дій компанії, можна звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Для ефективного захисту своїх прав рекомендується звернутися до кваліфікованого адвоката, який зможе забезпечити професійний супровід у вашій справі. Ви маєте право на юридичну допомогу та консультацію, щоб підготувати необхідні документи і правильно обґрунтувати свою позицію в суді.

Пам’ятайте, що терміни звернення до суду обмежені, тому важливо діяти оперативно. Згідно з статтею 233 КЗпП України, строк звернення до суду за вирішенням трудового спору становить один місяць з дня вручення копії наказу про звільнення.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы