Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заборона домашніх винарень: юридичний бар'єр чи захист здоров'я?

1
13:24, 20.09.2024
Заборона домашніх винарень: юридичний бар'єр чи захист здоров'я?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Останнім часом мене дуже турбує одне юридичне питання, яке стосується прав потребителів. Я вже більше двадцяти років виготовляю вино вдома в невеликих обсягах для особистого споживання та дарування друзям і родичам. Моє вино ніколи не було предметом комерції, а лише виявом старання, любові до винограду та виноробства. Однак, нещодавно я дізнався, що в Україні вводять обмеження на домашнє виробництво алкогольних напоїв, включаючи вино. Мені стало цікаво, чи є такі обмеження законними, чи порушують вони мої права як споживача, чи є вони обґрунтованими з точки зору захисту громадського здоров'я. Я хотів би розібратися в цих питаннях, зрозуміти, чи є такі обмеження суперечливими до принципів свободи підприємництва, які закріплені в Конституції України, і які юридичні кроки я можу зробити, щоб захистити своє право на виробництво домашнього вина.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:16, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Законодавство України регулює виробництво та обіг алкогольних напоїв з метою забезпечення громадського здоров'я та порядку. Відповідно до статті 15 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", виробництво алкогольних напоїв підлягає ліцензуванню. Однак, це стосується лише комерційного виробництва та продажу.

Щодо домашнього виноробства для особистого споживання, законодавство не встановлює прямої заборони, якщо воно не має комерційного характеру. Конституція України у статті 42 гарантує свободу підприємницької діяльності, проте ця свобода не поширюється на діяльність, що потребує спеціального дозволу (ліцензії), коли йдеться про виробництво товарів з підвищеним ризиком для суспільного здоров'я.

Обмеження на домашнє виробництво алкоголю можуть бути обґрунтовані з точки зору захисту громадського здоров'я, але ці обмеження не повинні порушувати права громадян на особисте життя, якщо виробництво не є комерційним. Якщо ви не займаєтеся продажем або не маєте наміру здійснювати підприємницьку діяльність у цій сфері, такі обмеження не мають впливати на ваше право на виготовлення вина для особистого вжитку.

Якщо ви бажаєте захистити своє право на виробництво домашнього вина, ви можете звернутися за консультацією до юриста, який спеціалізується на питаннях регулювання алкогольного ринку, а також можете звернутися до органів державної влади з запитом про роз'яснення положень законодавства, які можуть стосуватися вашої ситуації. У випадку виявлення порушень ваших прав ви можете звернутися до суду для їх захисту.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы