Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зміна умов укладеного договору: права споживача

1
12:58, 24.09.2024
Зміна умов укладеного договору: права споживача
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як споживач, уклав договір з компанією постачальника послуг з питань телекомунікації. Відповідно до умов цього договору, мені надається певний пакет послуг за фіксовану місячну плату. Однак, недавно компанія без попередження змінила умови договору, зокрема збільшила вартість послуг та знизила їх обсяг. Така поведінка компанії, на мою думку, порушує мої права як споживача. Я хотів би дізнатися, чи маю я право вимагати дотримання первісних умов договору? Чи може компанія односторонньо змінити умови договору? Які юридичні кроки я можу зробити для вирішення цієї проблеми? Що прописує законодавство України щодо захисту прав споживачів у подібних ситуаціях?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:17, 24.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні права споживачів захищаються Законом України "Про захист прав споживачів". Згідно з цим законом, споживач має право на отримання інформації про товари та послуги, а також на захист своїх прав у випадку їх порушення.

Щодо можливості зміни умов договору, стаття 19 Закону України "Про захист прав споживачів" зазначає, що зміни умов договору про надання послуг можуть здійснюватися лише за згодою сторін, якщо інше не передбачено законодавством або самим договором. Одностороння зміна умов договору без вашої згоди може розглядатися як порушення ваших прав.

Телекомунікаційні послуги також регулюються Законом України "Про телекомунікації". Відповідно до статті 32 цього закону, оператори зобов'язані завчасно повідомляти споживачів про зміну умов надання послуг, зокрема про зміну тарифів.

Якщо ви вважаєте, що ваші права були порушені, ви можете здійснити наступні юридичні кроки:

1. Направити письмову скаргу до компанії-постачальника з вимогою дотримання первісних умов договору. Вкажіть на порушення та вимагайте їх усунення.

2. Якщо ваша скарга не буде задоволена, ви маєте право звернутися до органів захисту прав споживачів, таких як Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

3. Ви також можете звернутися до суду з позовом про захист своїх прав, вимагати виконання первісних умов договору або відшкодування збитків.

Важливо зберегти всі документи, листування та інші докази, які можуть підтвердити порушення ваших прав. Це може бути корисним у випадку розгляду вашої справи в суді або державних органах.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы