Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Наслідки розлучення: чи можу я забрати дітей за кордон без згоди колишнього чоловіка?

1
18:00, 29.09.2024
Наслідки розлучення: чи можу я забрати дітей за кордон без згоди колишнього чоловіка?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мене, Екатерину Владиславовну, турбує питання щодо виїзду моїх неповнолітніх дітей за кордон після розлучення з чоловіком. Чи потрібна згода батька для виїзду дітей? Які правові аспекти слід враховувати в цьому випадку? Чи існують обмеження щодо виїзду дітей, які можуть виникнути в моєму випадку? Як захистити свої права та права дітей у подібній ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:21, 29.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У випадку виїзду неповнолітніх дітей за кордон після розлучення батьків, українське законодавство передбачає певні вимоги щодо надання згоди обох батьків. Відповідно до статті 313 Цивільного кодексу України, неповнолітні діти можуть виїжджати за межі України лише за згодою обох батьків.

Проте, у разі якщо один із батьків не надає згоди, є можливість отримання дозволу на виїзд через суд. Згідно зі статтею 157 Сімейного кодексу України, один з батьків може звернутися до суду з позовом про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без згоди другого з батьків, якщо останній безпідставно відмовляє у наданні такої згоди.

Однак, у 2018 році було внесено зміни до законодавства, які спрощують процедуру виїзду дітей за кордон для одного з батьків, що проживає з дитиною. Згідно зі статтею 157 Сімейного кодексу України, якщо один з батьків отримав рішення суду про визначення місця проживання дитини з ним, він може вивозити дитину за кордон без згоди іншого з батьків на термін до одного місяця. Для цього необхідно мати нотаріально завірену заяву про мету та терміни поїздки.

Варто також враховувати, що у випадку наявності у колишнього чоловіка заборгованості зі сплати аліментів, виїзд може бути дозволений без його згоди на більш тривалий термін за певних умов.

Щоб захистити свої права та права дітей, слід завчасно отримати необхідні документи, зокрема рішення суду про місце проживання дитини, а також, за можливості, нотаріально завірену згоду другого з батьків. Якщо виникають труднощі або конфлікти, варто звернутися за консультацією до юриста, який спеціалізується на сімейному праві, для отримання подальших рекомендацій та підтримки в суді.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы