Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Права матері при розлученні: чи можу я отримати аліменти для дитини?

1
15:17, 13.10.2024
Права матері при розлученні: чи можу я отримати аліменти для дитини?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я - молода мама, яка розлучається з чоловіком, який відмовляється сплачувати аліменти на дитину. Я забезпечую дитину сама і потребую фінансової підтримки. Які мої права як матері в цій ситуації? Чи можу я отримати аліменти для дитини від батька, якщо він відмовляється добровільно сплачувати? Які кроки мені потрібно підняти щоб захистити права своєї дитини та себе у цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:37, 13.10.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідно до законодавства України, батьки зобов'язані утримувати своїх дітей до досягнення ними повноліття. Якщо батько дитини відмовляється добровільно сплачувати аліменти, ви маєте право вимагати їх через суд.

Згідно зі статтею 180 Сімейного кодексу України, обов’язок утримання дитини є солідарним, тобто обидва батьки повинні брати участь у забезпеченні її потреб. У разі, якщо один з батьків не виконує цього обов'язку добровільно, ви можете подати позов до суду про стягнення аліментів.

Кроки, які потрібно зробити:

1. **Звернення до суду**: Підготуйте позовну заяву про стягнення аліментів. В заяві вкажіть необхідну суму та обґрунтування ваших вимог. Згідно зі статтею 183 Сімейного кодексу, розмір аліментів може визначатися у частці від доходу платника або у твердій грошовій сумі.

2. **Збір доказів**: Підготуйте документи, що підтверджують ваші витрати на утримання дитини та доходи батька, якщо це можливо. Це можуть бути квитанції, чеки, довідки про доходи тощо.

3. **Судове засідання**: Після подання позову суд призначить дату засідання. На засіданні ви зможете представити свої докази та аргументи.

4. **Виконавче провадження**: Якщо суд ухвалить рішення на вашу користь, і батько дитини не буде виконувати рішення добровільно, ви можете звернутися до виконавчої служби для примусового стягнення аліментів.

Важливо також знати, що відповідно до статті 194 Сімейного кодексу, заборгованість по аліментах може бути стягнута за три роки, що передують поданню позову.

Якщо у вас виникають труднощі в процесі, рекомендується звернутися до юриста для отримання професійної допомоги.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы