Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Надто складні терміни угоди при онлайн-покупці

1
16:12, 21.09.2024
Надто складні терміни угоди при онлайн-покупці
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мене турбує таке питання: я, як звичайна людина, купила в інтернет-магазині побутову техніку, укладаючи угоду на відстані. Однак, через певний час товар виявився неякісним: він не виконував задекларовані функції, що були зазначені на веб-сайті продавця. Я звернулася до продавця з вимогою повернути гроші за товар, але він відмовився, посилаючись на декілька пунктів угоди, які я підписала під час покупки. Ці пункти були написані досить складним юридичним мовою, яку я не зрозуміла повністю. Я хотіла б дізнатися, чи є законодавчі акти в Україні, які регулюють використання складної юридичної мови в угодах з покупцями, особливо коли ці угоди укладаються онлайн? Чи можуть такі пункти угоди бути визнані недійсними, якщо вони були написані таким чином, що звичайний покупець не міг їх зрозуміти? І які мої права як покупця в такій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:37, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ваша ситуація стосується захисту прав споживачів при укладанні договорів на відстані, які регулюються Законом України "Про захист прав споживачів". Відповідно до статті 12 цього закону, споживач має право на інформацію про товар, яка повинна бути надана українською мовою та бути зрозумілою і точною. Якщо інформація про товар або умови договору були представлені неясно, це може бути підставою для визнання таких умов недійсними.

Також стаття 18 Закону України "Про електронну комерцію" вимагає, щоб продавець надав споживачу всю необхідну інформацію про товар і умови договору до його укладення. Це означає, що інформація повинна бути чіткою та зрозумілою для середньостатистичного споживача.

Щодо вашого права на повернення товару, стаття 9 Закону "Про захист прав споживачів" передбачає, що споживач має право вимагати повернення коштів за товар неналежної якості, якщо дефекти товару не були обумовлені заздалегідь продавцем. Ви маєте право звернутися до продавця з письмовою вимогою про повернення коштів або заміну товару.

Якщо продавець відмовляється виконати ваші вимоги, ви маєте право звернутися до органів захисту прав споживачів або до суду з позовом про захист ваших прав. У судовому порядку можна оскаржити умови договору, які ви не могли зрозуміти через їх складність, і вимагати повернення коштів або заміни товару.

Таким чином, законодавство України захищає ваші права як споживача, і ви маєте можливість відстоювати їх, якщо умови договору були складені непрозоро або товар не відповідає заявленим характеристикам.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы