Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Наслідки порушення угоди про спільне утримання дитини

1
12:08, 14.10.2024
Наслідки порушення угоди про спільне утримання дитини
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, Лілія, веду судовий процес з колишнім чоловіком щодо утримання нашої спільної дитини. Однак він систематично не виконує угоду про утримання, що створює фінансові труднощі для мене та нашої дитини. Які юридичні кроки я можу підприємати для забезпечення виконання угоди та які можуть бути наслідки для батька дитини у разі його невиконання? Які права та обов'язки мають батьки у такій ситуації згідно українського законодавства?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
12:54, 14.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли один з батьків не виконує свої зобов'язання щодо утримання дитини, можна вжити ряд юридичних заходів згідно з законодавством України.

По-перше, згідно з Сімейним кодексом України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття (стаття 180). Якщо батько систематично не виконує свої обов'язки, ви можете звернутися до суду з вимогою про стягнення аліментів.

По-друге, у випадку невиконання рішення суду щодо сплати аліментів, можна звернутися до виконавчої служби для примусового стягнення заборгованості. Згідно із Законом України "Про виконавче провадження", державний виконавець має право накладати арешт на майно боржника, а також здійснювати інші заходи для забезпечення виконання рішення суду.

Крім того, стаття 196 Сімейного кодексу України передбачає, що у разі наявності заборгованості по аліментам більше трьох місяців, боржник може бути обмежений у праві виїзду за кордон, у керуванні транспортними засобами та у праві на полювання.

Також, у випадку систематичного ухилення від сплати аліментів, може бути порушено кримінальне провадження за статтею 164 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за злісне ухилення від сплати коштів на утримання неповнолітніх дітей.

Важливо, що батьки мають рівні права та обов'язки щодо утримання та виховання дитини. Якщо один з батьків не виконує ці обов'язки, інший має право вимагати захисту права дитини в судовому порядку.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы