Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з незаконним внесенням змін до умов договору без мого згоди

1
15:40, 21.09.2024
Проблема з незаконним внесенням змін до умов договору без мого згоди
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як споживач, розглядаю ситуацію, в якій компанія-постачальник послуг змінила умови договору без мого письмового згоду, що, на мою думку, суперечить моїм правам як споживачу. Вони значно підвищили тарифи за надання послуг, а також внесли декілька нових пунктів, які обмежують мої права і можливості. Я хочу зрозуміти, як можна вирішити цю проблему в рамках діючого законодавства України. Чи можу я вимагати від компанії повернення до старих умов договору або відшкодування за збитки, спричинені цими змінами? Чи може компанія змінювати умови договору без моєї згоди, якщо в договорі не було чітко вказано на таку можливість? Які мої права і обов'язки в даній ситуації, і які юридичні кроки мені слід зробити, щоб захистити свої інтереси?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:20, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли компанія-постачальник послуг змінила умови договору без вашої згоди, варто звернутися до кількох положень законодавства України, які регулюють права споживачів та договірні відносини.

По-перше, відповідно до статті 526 Цивільного кодексу України, зобов'язання повинні виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства. Зміна умов договору може здійснюватися лише за згодою сторін, якщо інше не передбачено самим договором або законом.

Згідно з Законом України "Про захист прав споживачів", зокрема статтею 18, споживач має право на інформацію про продукцію, а також на якісне та своєчасне обслуговування. Також, відповідно до статті 19 цього закону, умови договору, які обмежують права споживача, є недійсними.

Якщо ви вважаєте, що зміни до договору були внесені неправомірно, ви маєте право вимагати відновлення попередніх умов договору або, за наявності відповідних доказів, відшкодування збитків. Спочатку варто звернутися до компанії з письмовою претензією, в якій викласти свої вимоги та обґрунтування. Якщо компанія відмовиться задовольнити ваші вимоги або не відповість у визначений термін, ви можете звернутися до суду або до органів, що здійснюють захист прав споживачів.

Також варто перевірити договір на наявність положень, які дозволяють односторонню зміну умов. Якщо такі положення відсутні, дії компанії можуть бути визнані неправомірними.

Юридичні кроки, які слід вжити, включають:

1. Збір доказів: збереження всіх документів, що підтверджують зміни умов договору, та вашу переписку з компанією.
2. Направлення письмової претензії до постачальника послуг із вимогою повернутися до попередніх умов або компенсувати збитки.
3. У разі відмови задовольнити ваші вимоги, звернення до суду з позовною заявою про захист ваших прав як споживача.

Враховуючи складність правових питань, що стосуються змін умов договору, рекомендується також звернутися за консультацією до юриста, який спеціалізується на захисті прав споживачів.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы